3D Digitale Print

3D Digitale Print is in feite hetzelfde als de gebruikelijke digitale print, alleen wordt deze druktechniek voorzien van een harslaag die over de opdruk wordt geplaatst. Hierdoor krijgt de opdruk een driedimensionaal effect door de glans en het reliëf. 3D Digitale Print wordt toegepast op diverse artikelen waaronder schrijfwaren, zonnebrillen, powerbanks en andere gifts.

LT87826_Extented-ezgif.com-video-to-gif-converter

3D Digitale Print op pennen

Met 3D Digitale Print geven wij promotionele pennen een volledig nieuwe dimensie. Waar traditionele druktechnieken zoals tampondruk of zeefdruk een vlak resultaat opleveren, creëert 3D Digitale Print een voelbare en zichtbare reliëfdruk. Na het digitaal drukken van het artwork komt er een glanzende high gloss laag voor een extra upgrade van het logo. Deze laag creëert een chique 3D reliëf effect en zorgt ook voor extra bescherming van de bedrukking.

Het eindresultaat heeft een zeer scherpe, briljante en vooral luxe uitstraling met een opvallend 3D effect.

Powerbank_3D

Hoe werkt 3D Digitale Print?

Bij 3D Digitale Print wordt er op basis van de CMYK waarden in een hoge resolutie direct op het artikel geprint. Over de bedrukking komt een harde glanzende varnish die naast een luxe 3D uitstraling ook nog zorgt voor optimale bescherming van de bedrukking.

Printpositie_3DDP

3D Digitale Print op Body & Clip in 1 productierun

Toppoint is de enige in Europa die 3D Digitale Print toepast in het verlengde van de clip. Daar komt bij dat wij in staat zijn om in dezelfde run ook de clip zelf te bedrukken. Naast de grootste drukformaten is er ook een enorm prijsvoordeel. Alles kan in 1 run gedrukt worden, dus 1 keer drukkosten en 1 keer instelkosten voor beide posities.

banner_3DdigitalPrint_2

3D Digitale Print op andere artikelen

3D Digitale Print is niet beperkt tot pennen. De techniek wordt ook steeds vaker toegepast op andere promotionele producten zoals zonnebrillen, powerbanks, anti stress items, mint blikjes en andere gifts. Dankzij de digitale aansturing kunnen logo's, patronen en grafische details nauwkeurig worden gepositioneerd op uiteenlopende vormen en materialen. Hierdoor biedt 3D Digitale Print meer ontwerpvrijheid dan veel traditionele druktechnieken.

Merken kunnen subtiele accenten toevoegen of juist kiezen voor een opvallend reliëfeffect dat perfect aansluit bij de uitstraling van het product. Dit maakt de techniek bijzonder geschikt voor premium relatiegeschenken, productlanceringen en marketingcampagnes waarbij merkbeleving centraal staat.

Banner_bal_munt

Waarom kiezen voor 3D Digitale Print?

  • MOQ 1 stuk
  • Grootste drukformaten
  • Kwalitatieve hoge resolutie bedrukking
  • Opvallend glanzend en 3D effect
  • Hoogwaardige UV-print voor duurzaamheid en behoud van de drukkleuren
  • Snelste levertijden van Europa